fotoban1 fotoban2 fotoban3 fotoban4 fotoban5 fotoban6 fotoban7 fotoban8 fotoban9 fotoban11

Як Ви оцінюєте екологічний стан Києва?

Ваш голос дуже важливий

УВАГА!!! ГАРЯЧА ЛІНІЯ ЕКОЛОГІЧНОГО ПОРЯТУНКУ - 044 233.65.96

День довкілля

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

«Саме в цей період, більше нiж коли-небудь, збереження життя на планеті вимагає від нас почуття загальної вiдповiдальностi – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі iншi форми життя. Не проходьте повз людей, які саме в цей час упорядковують парки, озеленяють сквери – внесіть і свою лепту в збереження довкілля в вашому регіоні» - наголосив лідер партії Сергій Орєхов.

Сергій Орєхов зазначив, що саме в цей день державні установи, екологічно свідома громадськість, різні організації, заводи та компанії, студенти та школярі проводять так звані «зелені толоки», висаджують дерева, упорядковують парки та сквери, ведуть просвітницьку діяльність, ознайомлюють громадськість з проблемами екології в світі, в Україні та їхньому регіоні в цілому, задля привернення уваги до збереження та відновлення нашої планети.

AddThis Social Bookmark Button